-43%

BORIS SET 5

L17,600.00 L10,100.00

SKU:3778-03-BL
Gjerësia

E ndriçuesit me 3 varje 35 cm dhe ndriçuesit tek 12cm

Ngjyra

E zezë, Xham ngjyrë hiri

Lartësia

70cm

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj