FoldingLight 12W

L6,500.00

SKU:A1102 dhe A1103
Fuqia

12W

Ngjyra

E zezë

LED

OSRAM

CRI

90

Këndi i Dritës

36°

Temperatura e dritës

I disponueshëm 3000K dhe 4000K

Përmasat

L226*W222*H55mm

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj