Grill Light 12W

L4,500.00

SKU:A1092 dhe A1093
Fuqia

12W

Ngjyra

E zezë

LED

OSRAM

CRI

90

Këndi i Dritës

36°

Temperatura e dritës

I disponueshëm 3000K dhe 4000K

Përmasat

L226*W22*H25mm

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj