Spot Magnetik 20W

L5,000.00

SKU:A1089 dhe A1090
Ngjyra

E zezë

Fuqia

20W

LED

OSRAM

CRI

90

Këndi i Dritës

120°

Temperatura e dritës

I disponueshëm 3000K dhe 4000K

Përmasat

L600*W22*H25mm

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj