Spot Magnetik 10W

L3,800.00

SKU:A1087 dhe A1088
Fuqia

10 W

LED

OSRAM

CRI

90

KËNDI

120°

Përmasat

L300*W22*H25mm

Temperatura e dritës

I disponueshëm 3000K dhe 4000K

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj