TrackLight 12W

L5,200.00

SKU:A1096 dhe A1097
Fuqia

12W

Ngjyra

E zezë

LED

Bridgelux

CRI

90

Këndi i Dritës

24°

Temperatura e dritës

I disponueshëm 3000K dhe 4000K

Përmasat

Φ45*130mm

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj