TrackLight 5W

L4,200.00

SKU:A1094 dhe A1095
Fuqia

5W

Ngjyra

E zezë

LED

OSRAM

CRI

90

Këndi i Dritës

37°

Temperatura e dritës

I disponueshëm 3000K dhe 4000K

Përmasat

Φ30*110mm

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj