FoldingLight 6W

L5,200.00

SKU:A1100 dhe A1101
Fuqia

6W

Ngjyra

E zezë

LED

OSRAM

CRI

90

Këndi i Dritës

36°

Temperatura e dritës

I disponueshëm 3000K dhe 4000K

Përmasat

L113*W22*H55

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj