TrackLight 12W Φ50

L6,100.00

SKU:A1098 dhe A1099
Fuqia

12W

Ngjyra

E zezë

LED

Bridgelux

CRI

90

Këndi i Dritës

24°

Temperatura e dritës

I disponueshëm 3000K dhe 4000K

Përmasat

Φ50*136mm

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj